| Tootja osanumber : | 822B004-273L601 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | NorComp |
| Varude seisukord : | 31 pcs Stock |
| Kirjeldus : | CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 822B004-273L601.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 822B004-273L601 |
|---|---|
| Tootja | NorComp |
| Kirjeldus | CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 31 pcs |
| Andmelehed | 822B004-273L601.pdf |
| Pinge reiting | 610V |
| Lõpetamine | Solder Cup |
| Varjestus | Shielded |
| Shelli suurus, MIL | - |
| Shelli suurus - sisestada | - |
| Shell Materjal | Brass |
| Shell Finish | Nickel |
| Seeria | QUIK-LOQ™ 822B |
| Algmaterjal | Metal |
| Pakk | Tray |
| Orientatsioon | Keyed |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 200°C |
| Positsioonide arv | 4 |
| Paigaldus tüüp | Free Hanging (In-Line) |
| Paigaldusfunktsioon | - |
| Materjali süttivuse hinnang | - |
| Sisesta materjal | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Ingress Protection | IP50 - Dust Protected |
| Omadused | Backshell, Strain Relief |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 15A |
| Kontakt materjali | Copper Alloy |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | 7.00µin (0.178µm) |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Receptacle, Female Sockets |
| Värv | Black, Silver |
| Kaabli avamine | 0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm) |
| Baastoote number | 822B |
| Backshell materjal, Plating | Brass, Chrome |
| Taotlused | - |







CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER
CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP

CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP