| Tootja osanumber : | UCY2D391MHD |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Nichicon |
| Varude seisukord : | 172 pcs Stock |
| Kirjeldus : | CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | UCY2D391MHD(1).pdfUCY2D391MHD(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | UCY2D391MHD |
|---|---|
| Tootja | Nichicon |
| Kirjeldus | CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 172 pcs |
| Andmelehed | UCY2D391MHD(1).pdfUCY2D391MHD(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 200 V |
| Tolerants | ±20% |
| Maapealne pindala maa suurus | - |
| Suurus / mõõde | 0.709' Dia (18.00mm) |
| Seeria | UCY |
| Ripple Current @ madala sagedusega | 1.78 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ Kõrge sagedusega | 3.56 A @ 100 kHz |
| Hinnangud | - |
| Polarisatsioon | Polar |
| Pakett / kott | Radial, Can |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Eluaeg @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| Juhtiv vahemaa | 0.295' (7.50mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 1.634' (41.50mm) |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | - |
| Mahtuvus | 390 µF |
| Taotlused | General Purpose |







CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 39UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 39UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL