Osa number:SPC560C50L3C6E0X
- Kuupäev: 2023/09/15
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 5.16 MB
- Videoekraanipilt




| Tootja osanumber : | SPC5604CAVLL6 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | NXP Semiconductors / Freescale | Varude seisukord : | 1697 pcs Stock |
| Kirjeldus : | NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SPC5604CAVLL6 |
|---|---|
| Tootja | NXP Semiconductors / Freescale |
| Kirjeldus | NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 1697 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - varustus (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 5.5 V |
| Pakkuja seadme pakett | 100-LQFP (14x14) |
| Kiirus | 64MHz |
| Seeria | MPC56xx Qorivva |
| RAM-i suurus | 48K x 8 |
| Programmi mälu tüüp | FLASH |
| Programmi mälu suurus | 512KB (512K x 8) |
| Välisseadmed | DMA, POR, PWM, WDT |
| Pakend | Tray |
| Pakett / kott | 100-LQFP |
| Muud nimed | 935315466557 |
| Ostsillaatori tüüp | Internal |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C (TA) |
| I / O arv | 79 |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 3 (168 Hours) |
| EEPROMi suurus | 64K x 8 |
| Täpsem kirjeldus | e200z0h MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| Andmekonverterid | A/D 28x10b |
| Põhisuurus | 32-Bit |
| Core Processor | e200z0h |
| Ühenduvus | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI |











512K FLASH, 48K RAM, 64MHZ
NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
NXP 32 BIT MCU, POWER ARCHITECTU
NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE