| Tootja osanumber : | PCA9537DP,118 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | NXP Semiconductors / Freescale |
| Varude seisukord : | 357 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC I/O EXPANDER I2C 4B 10TSSOP |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | PCA9537DP,118.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | PCA9537DP,118 |
|---|---|
| Tootja | NXP Semiconductors / Freescale |
| Kirjeldus | IC I/O EXPANDER I2C 4B 10TSSOP |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 357 pcs |
| Andmelehed | PCA9537DP,118.pdf |
| Pinge - varustus | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Pakkuja seadme pakett | 10-TSSOP |
| Seeria | - |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Väljundtüüp | Push-Pull |
| Muud nimed | 568-1837-2 935277495118 PCA9537DP-T PCA9537DP118 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| I / O arv | 4 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 7 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Katkesta väljund | Yes |
| Liides | I²C, SMBus |
| Omadused | POR |
| Täpsem kirjeldus | I/O Expander 4 I²C, SMBus 400kHz 10-TSSOP |
| Praegune - väljundi allikas / valamu | 10mA, 25mA |
| Kellade sagedus | 400kHz |
| Baasosa number | PCA9537 |







IC I/O EXPANDER I2C 4B 8HVSON
IC GPIO EXPANDER 8BIT 16TSSOP

IC I/O EXPANDER I2C 4B 8DSBGA
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16HVQFN
IC XPND 400KHZ I2C SMBUS 10TSSOP
IC I/O EXPANDER I2C 4B 8TSSOP
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16HVQFN
IC GPIO EXPANDER 8BIT 16HVQFN

IC I/O EXPANDER I2C 4B 8SOIC

IC I/O EXPANDER I2C 4B 8SOIC