| Tootja osanumber : | 74ABT657DB,112 | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | NXP Semiconductors / Freescale | Varude seisukord : | 801 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 74ABT657DB,112.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 74ABT657DB,112 |
|---|---|
| Tootja | NXP Semiconductors / Freescale |
| Kirjeldus | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 801 pcs |
| Andmelehed | 74ABT657DB,112.pdf |
| Pinge - varustus | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Pakkuja seadme pakett | 24-SSOP |
| Seeria | 74ABT |
| Pakend | Tube |
| Pakett / kott | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Väljundtüüp | 3-State |
| Muud nimed | 74ABT657DB 74ABT657DB-ND 935069180112 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementide arv | 1 |
| Bitide arv elemendi kohta | 8 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisendi tüüp | - |
| Täpsem kirjeldus | Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SSOP |
| Praegune - väljund kõrge, madal | 32mA, 64mA |
| Baasosa number | 74ABT657 |







IC TRANSCVR INVERT 5.5V 24SOIC
LaosIC FLIP FLOP DUAL D OCTAL 14SOIC
IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24TSSOP
IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 24SO
IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 24SO
IC TXRX INVERT 5.5V 24SOP
IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24TSSOP
IC TRANSCVR INVERT 5.5V 24SOIC
LaosIC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP
IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SO