| Tootja osanumber : | MS22ANA03/UC |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | NKK Switches |
| Varude seisukord : | 50 pcs Stock |
| Kirjeldus : | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MS22ANA03/UC(1).pdfMS22ANA03/UC(2).pdfMS22ANA03/UC(3).pdfMS22ANA03/UC(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MS22ANA03/UC |
|---|---|
| Tootja | NKK Switches |
| Kirjeldus | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 50 pcs |
| Andmelehed | MS22ANA03/UC(1).pdfMS22ANA03/UC(2).pdfMS22ANA03/UC(3).pdfMS22ANA03/UC(4).pdf |
| Pinge reiting - AC | 125 V |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Minna reisi | 2.20mm |
| Lülitage funktsioon | On-On |
| Seeria | MS |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -30°C ~ 85°C |
| Tööjõud | - |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Mehaaniline elu | 100,000 Cycles |
| Omadused | Epoxy Sealed Terminals |
| Elektriline elu | 25,000 Cycles |
| Praegune hinnang (AMP) | 6A (AC) |
| Ajutine kontakt | Non-Shorting (BBM) |
| Kontakt materjali | Silver Alloy |
| Kontakt Finish | Gold |
| Ringkonnakoht | DPDT |
| Baastoote number | MS22ANA |
| Täituri tüüp | Standard |
| Täiturmehhanism | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Ajami pikkus | 5.10mm |







SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V

SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V

SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V

SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V

SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V

SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V