| Tootja osanumber : | VCB4812SO-6WR3 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Mornsun |
| Varude seisukord : | 165 pcs Stock |
| Kirjeldus : | DC DC CONVERTER, 6W, 12V |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | VCB4812SO-6WR3 |
|---|---|
| Tootja | Mornsun |
| Kirjeldus | DC DC CONVERTER, 6W, 12V |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 165 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - väljund 4 | - |
| Pinge - väljund 3 | - |
| Pinge - väljund 2 | - |
| Pinge - väljund 1 | 12V |
| Pinge - isolatsioon | 1.5 kV |
| Pinge - sisend (min) | 36V |
| Pinge - sisend (max) | 75V |
| Tüüp | Isolated Module |
| Pakkuja seadme pakett | - |
| Standardnumber | 62368-1 |
| Suurus / mõõde | 0.87" L x 0.32" W x 0.50" H (22.0mm x 8.2mm x 12.8mm) |
| Seeria | VCB48_SO-6WR3 (6W) |
| Võimsus (W) | 6 W |
| Pakett / kott | 8-SIP Module, 7 Leads |
| Pakk | Tray |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Omadused | - |
| Tõhusus | 83% |
| Praegune - väljund (max) | 500mA |
| Juhtimisfunktsioonid | - |
| Kinnitusagentuur | CE |
| Taotlused | ITE (Commercial) |







ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
DC DC CONVERTER, 20W, 15V
DC DC CONVERTER 15V 10W
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
DC DC CONVERTER, 100W, 15V
DC DC CONVERTER, 100W, 15V, HEAT
DC DC CONVERTER, 200W, 15V
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
DC DC CONVERTER, 3W, 12V