| Tootja osanumber : | SMBJ5945C/TR13 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Micrel / Microchip Technology |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | DIODE ZENER 68V 2W SMBJ |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SMBJ5945C/TR13(1).pdfSMBJ5945C/TR13(2).pdfSMBJ5945C/TR13(3).pdfSMBJ5945C/TR13(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SMBJ5945C/TR13 |
|---|---|
| Tootja | Micrel / Microchip Technology |
| Kirjeldus | DIODE ZENER 68V 2W SMBJ |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SMBJ5945C/TR13(1).pdfSMBJ5945C/TR13(2).pdfSMBJ5945C/TR13(3).pdfSMBJ5945C/TR13(4).pdf |
| Pinge - Zener (Nom) (Vz) | 68 V |
| Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui | 1.2 V @ 200 mA |
| Tolerants | ±2% |
| Pakkuja seadme pakett | SMBJ (DO-214AA) |
| Seeria | - |
| Võimsus - maks | 2 W |
| Pakett / kott | DO-214AA, SMB |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 150°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Impedants (max) (Zzt) | 120 Ohms |
| Praegune - tagasikäik @ Vr | 1 µA @ 51.2 V |
| Baastoote number | SMBJ5945 |








Interface
DIODE ZENER 68V 2W SMBJ
DIODE ZENER 75V 2W SMBJ
DIODE ZENER 75V 2W SMBJ
DIODE ZENER 75V 2W SMBJ

Interface
DIODE ZENER 68V 2W SMBJ

Interface
DIODE ZENER 68V 2W SMBJ
DIODE ZENER 68V 2W SMBJ