| Tootja osanumber : | MXLP4KE160A | RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Micrel / Microchip Technology | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | TVS DIODE 136VWM 219VC DO204AL | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MXLP4KE160A.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MXLP4KE160A |
|---|---|
| Tootja | Micrel / Microchip Technology |
| Kirjeldus | TVS DIODE 136VWM 219VC DO204AL |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | MXLP4KE160A.pdf |
| Pinge - tagurdamine (tüüp) | 136V |
| Pinge - kinnitus (max) @ Ipp | 219V |
| Pinge - jaotus (min) | 152V |
| Ühesuunalised kanalid | 1 |
| Tüüp | Zener |
| Pakkuja seadme pakett | DO-204AL (DO-41) |
| Seeria | Military, MIL-PRF-19500 |
| Toiteliini kaitse | No |
| Võimsus - Peak pulss | 400W |
| Pakett / kott | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) | 1.8A |
| Mahtuvus @ sagedus | - |
| Baastoote number | P4KE160 |
| Taotlused | General Purpose |







TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO204AL
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO204AL
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO204AL
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO204AL
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO204AL
TVS DIODE 128VWM 207VC DO204AL
TVS DIODE 136VWM 219VC DO204AL
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO204AL
TVS DIODE 136VWM 219VC DO204AL
TVS DIODE 136VWM 219VC DO204AL