| Tootja osanumber : | MIC2774H-46YM5-TR | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Micrel / Microchip Technology | Varude seisukord : | 25804 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MIC2774H-46YM5-TR.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MIC2774H-46YM5-TR |
|---|---|
| Tootja | Micrel / Microchip Technology |
| Kirjeldus | IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 25804 pcs |
| Andmelehed | MIC2774H-46YM5-TR.pdf |
| Pinge - künnis | 4.68V, Adj |
| Tüüp | Multi-Voltage Supervisor |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-23-5 |
| Seeria | - |
| Lähtesta ajastatud aeg | 140 ms Minimum |
| Lähtesta | Active High |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | SC-74A, SOT-753 |
| Väljund | Complementary |
| Muud nimed | MIC2774H-46YM5 TR MIC2774H-46YM5 TR-ND MIC2774H-46YM5TR MIC2774H-46YM5TR-ND |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kontrollitud pingete arv | 2 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 6 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | Supervisor Complementary 2 Channel SOT-23-5 |
| Baasosa number | MIC2774 |







IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5
IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5
IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5
IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5
IC SUPERVISOR DUAL LOW VOLTAGE
IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5
IC SUPERVISOR DUAL LOW VOLTAGE
IC SUPERVISOR DUAL LOW VOLTAGE
IC SUPERVISOR DUAL LOW VOLTAGE
IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5