Osa number:MCP73812T-420I/OT
- Kuupäev: 2025/04/3
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 3.81 MB
- Videoekraanipilt

| Tootja osanumber : | MCP73831T-2DCI/OT |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | Micrel / Microchip Technology |
| Varude seisukord : | 34252 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC CONTROLLR LI-ION 4.2V SOT23-5 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | MCP73831T-2DCI/OT(1).pdfMCP73831T-2DCI/OT(2).pdfMCP73831T-2DCI/OT(3).pdfMCP73831T-2DCI/OT(4).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MCP73831T-2DCI/OT |
|---|---|
| Tootja | Micrel / Microchip Technology |
| Kirjeldus | IC CONTROLLR LI-ION 4.2V SOT23-5 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 34252 pcs |
| Andmelehed | MCP73831T-2DCI/OT(1).pdfMCP73831T-2DCI/OT(2).pdfMCP73831T-2DCI/OT(3).pdfMCP73831T-2DCI/OT(4).pdf |
| Pinge - varustus (max) | 6V |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-23-5 |
| Seeria | - |
| Programmeeritavad funktsioonid | Current |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | SC-74A, SOT-753 |
| Muud nimed | MCP73831T-2DCI/OT-ND MCP73831T-2DCI/OTTR MCP73831T2DCIOT |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lahtrite arv | 1 |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 14 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Liides | - |
| Rikkekaitse | Over Voltage |
| Täpsem kirjeldus | Charger IC Lithium Ion/Polymer SOT-23-5 |
| Praegune - laadimine | Constant - Programmable |
| Laadimisvool - maks | 500mA |
| Aku pinge | 4.2V |
| Aku keemia | Lithium Ion/Polymer |
| Baasosa number | MCP73831 |








IC CONTROLLER LI-ION 4.2V 8DFN
IC CONTROLLER LI-ION 4.40V 8DFN
IC CONTROLLR LI-ION 4.2V SOT23-5
IC CONTRLLR LI-ION 4.35V SOT23-5
IC CONTROLLER LI-ION 4.2V 8DFN
IC CONTROLLR LI-ION 4.2V SOT23-5
IC CONTRLR LI-ION 4.40V SOT23-5
IC CONTROLLER LI-ION 4.2V 8DFN
IC CONTROLLER LI-ION 4.35V 8DFN
IC CONTROLLER LI-ION 4.50V 8DFN