| Tootja osanumber : | MCP6006UT-E/LTVAO | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Micrel / Microchip Technology | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SINGLE, 1MHZ OP AMP, E TEMP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MCP6006UT-E/LTVAO |
|---|---|
| Tootja | Micrel / Microchip Technology |
| Kirjeldus | SINGLE, 1MHZ OP AMP, E TEMP |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Pinge - varustusvahemik (min) | 1.8 V |
| Pinge - toitevahemik (max) | 5.5 V |
| Pinge - Sisendite nihe | 1.6 mV |
| Pakkuja seadme pakett | SC-70-5 |
| Uskumiskiirus | 1.9V/µs |
| Seeria | - |
| Pakett / kott | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Väljundtüüp | Single-Ended |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Ahelate arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Gain Bandwidth Toode | 1 MHz |
| Praegune - pakkumine | 50µA |
| Praegune - väljund / kanal | 30 mA |
| Praegune - Sisend Bias | 1 pA |
| Võimendi tüüp | Standard |







IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5

SINGLE, 1MHZ OP AMP, E TEMP

DUAL, 1MHZ OP AMP, E TEMP
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
DUAL, 1MHZ OP AMP, E TEMP
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5