| Tootja osanumber : | DSC1103AI2-125.0031T | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Micrel / Microchip Technology | Varude seisukord : | 5701 pcs Stock |
| Kirjeldus : | MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS - | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | DSC1103AI2-125.0031T.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | DSC1103AI2-125.0031T |
|---|---|
| Tootja | Micrel / Microchip Technology |
| Kirjeldus | MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS - |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 5701 pcs |
| Andmelehed | DSC1103AI2-125.0031T.pdf |
| Pinge - varustus | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Tüüp | XO (Standard) |
| Suurus / mõõde | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seeria | DSC1103 |
| Hinnangud | - |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 6-VDFN Exposed Pad |
| Väljund | LVDS |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.035" (0.90mm) |
| Funktsioon | Standby (Power Down) |
| Sageduse stabiilsus | ±25ppm |
| Sagedus | 125.0031MHz |
| Täpsem kirjeldus | 125.0031MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 6-VDFN Exposed Pad |
| Praegune - Supply (Max) | 32mA |
| Praegune - Supply (Keelatud) (Max) | - |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |







OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD
MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVDS
OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD

MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS -
OSC MEMS 130.0000MHZ LVDS SMD
OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD

MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
OSC MEMS 130.0000MHZ LVDS SMD

MEMS OSCILLATOR HIGH PERF SINGLE

MEMS OSCILLATOR, LOW POWER