| Tootja osanumber : | MAX6306UK25D3+T |
|---|---|
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Tootja / bränd : | Maxim Integrated |
| Varude seisukord : | 11696 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC PROGRAM 2.500V RESET SOT23-5 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MAX6306UK25D3+T |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | IC PROGRAM 2.500V RESET SOT23-5 |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 11696 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - künnis | 2.5V, Adj |
| Tüüp | Multi-Voltage Supervisor |
| Pakkuja seadme pakett | SOT-23-5 |
| Seeria | - |
| Lähtesta ajastatud aeg | 140 ms Minimum |
| Lähtesta | Active Low |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | SC-74A, SOT-753 |
| Väljund | Open Drain or Open Collector |
| Töötemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Kontrollitud pingete arv | 2 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 10 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | Supervisor Open Drain or Open Collector 2 Channel SOT-23-5 |
| Baasosa number | MAX6306 |








IC PROGRAM 2.500V RESET SOT23-5
IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5
IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5
IC SUPERVISOR PROGRAMMABLE RESET
IC SUPERVISOR PROGRAMMABLE RESET

IC PROGRAM 2.500V RESET SOT23-5
IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5

IC PROGRAM 2.800V RESET SOT23-5
IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5

IC PROGRAM 2.800V RESET SOT23-5