| Tootja osanumber : | SC110HJ |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Mallory Sonalert Products |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | SC110HJ(1).pdfSC110HJ(2).pdfSC110HJ(3).pdfSC110HJ(4).pdfSC110HJ(5).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SC110HJ |
|---|---|
| Tootja | Mallory Sonalert Products |
| Kirjeldus | BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | SC110HJ(1).pdfSC110HJ(2).pdfSC110HJ(3).pdfSC110HJ(4).pdfSC110HJ(5).pdf |
| Pinge vahemik | 30 ~ 120V |
| Lõpetamine | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250' (6.35mm) |
| Tehnoloogia | Piezo |
| Helirõhutase (SPL) | 68dB @ 30V, 61cm |
| Suurus / mõõde | 1.687' Dia (42.85mm) |
| Seeria | SC |
| Hinnangud | - |
| Sadama asukoht | Top |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -30°C ~ 65°C |
| Töörežiim | Pulse, Slow |
| Paigaldus tüüp | Panel Mount |
| Sisendi tüüp | AC, DC |
| Kõrgus - istutatud (max) | 1.399' (35.54mm) |
| Sagedus | 4.5kHz |
| Kestus | 0.5 ~ 2.5 PPS |
| Juhtringhääling | Indicator, Internally Driven |
| Praegune - pakkumine | 6 ~ 40mA |
| Kinnitusagentuur | - |







BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT