| Tootja osanumber : | 31020111 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | METZ CONNECT |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB, |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 31020111 |
|---|---|
| Tootja | METZ CONNECT |
| Kirjeldus | SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB, |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | |
| Traadi pikkus | - |
| Wire Gauge või Range - mm² | - |
| Wire Gauge või Range - AWG | - |
| Pinge - UL | 300 V |
| Tüüp | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Pöördemoment - kruvi | - |
| Lõpetamise stiil | Solder |
| Seeria | - |
| Kruvide suurus | - |
| Positsioonid tasemel | 11 |
| Plug traat kanne | - |
| Pigi | 0.197" (5.00mm) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Positsioonide arv | 11 |
| Tasete arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.480" (12.20mm) |
| Ingress Protection | - |
| Elamu materjal | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Päise suund | Vertical |
| Omadused | - |
| Praegune - UL | 15 A |
| Praegune - IEC | - |
| Taili pikkus | 0.205" (5.21mm) |
| Võta ühendust Paarimine Finish | Silver |
| Kontakt materjali | Copper Zinc |
| Värv | Black |







SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,

SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,

SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,

SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,

SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,

SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,

SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,
SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,

SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,

SHROUDED HEADER, VERTICAL, PCB,