Osa number:SN74AHC1G125DBVR
- Kuupäev: 2022/03/3
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 6.87 MB
- Videoekraanipilt


| Tootja osanumber : | SN74ALS240A-1DBR | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Luminary Micro / Texas Instruments | Varude seisukord : | 5429 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SN74ALS240A-1DBR |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 5429 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - varustus | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Pakkuja seadme pakett | 20-SSOP |
| Seeria | 74ALS |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Väljundtüüp | 3-State |
| Töötemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Elementide arv | 2 |
| Bitide arv elemendi kohta | 4 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Logic Type | Buffer, Inverting |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisendi tüüp | - |
| Täpsem kirjeldus | Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP |
| Praegune - väljund kõrge, madal | 15mA, 48mA |
| Baasosa number | 74ALS240 |










IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC

IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
FIFO, 64X4, 22NS, ASYNCHRONOUS

IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP
FIFO, 16X5, 30NS, SYNCHRONOUS
FIFO, 16X5, 30NS, SYNCHRONOUS

IC MEMORY 64X4 ASYNCH 16-DIP
FIFO, 64X5, 22NS, ASYNCHRONOUS

IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC

IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP