| Tootja osanumber : | SM72480SDX-125/NOPB | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Luminary Micro / Texas Instruments | Varude seisukord : | 18481 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC TEMP SWITCH/SENSOR 6WSON | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | SM72480SDX-125/NOPB |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | IC TEMP SWITCH/SENSOR 6WSON |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 18481 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - varustus | 1.6V ~ 5.5V |
| Reisi temperatuuri künnis | Hot |
| Lülitustemperatuur | 125°C |
| Pakkuja seadme pakett | 6-WSON (2.2x2.5) |
| Seeria | SolarMagic™ |
| Valitav hüsterees | No |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 6-WDFN Exposed Pad |
| Väljundtüüp | Open Drain, Push-Pull |
| Väljundfunktsioon | OverTemp, /OverTemp |
| Väljund | Active High, Active Low |
| Töötemperatuur | -50°C ~ 150°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Omadused | - |
| Täpsem kirjeldus | Thermostat 125°C Active High, Active Low Open Drain, Push-Pull 6-WSON (2.2x2.5) |
| Praegune - pakkumine | 8µA |
| Praegune - väljund (max) | 7mA |
| Täpsus | ±2.2°C |








IC TEMP SWITCH & SENSOR 6WSON

IC DRIVER GATE DUAL 5A 8SOIC
ANALOG VOLTAGE OUTPUT SENSOR, 0.
BUFFER/INVERTER BASED MOSFET DRI

IC DRIVER GATE DUAL 5A 8SOIC

IC DRIVER GATE DUAL 5A 8SOIC

IC TEMP SWITCH/SENSOR 6WSON

IC TEMP SWITCH & SENSOR 6WSON

IC TEMP SWITCH & SENSOR 6WSON

IC TEMP SWITCH/SENSOR 1.6V 6WSON