Osa number:MSP430F5308IRGCR
- Kuupäev: 2022/01/5
- Kestus: 10 second
- Video suurus: 10.2 MB
- Videoekraanipilt



| Tootja osanumber : | MSP430F6724AIPNR | RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Luminary Micro / Texas Instruments | Varude seisukord : | 7909 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | MSP430F6724AIPNR |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP |
| Lead Free status / RoHS staatus | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 7909 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - varustus (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Pakkuja seadme pakett | 80-LQFP (12x12) |
| Kiirus | 25MHz |
| Seeria | MSP430F6xx |
| RAM-i suurus | 4K x 8 |
| Programmi mälu tüüp | FLASH |
| Programmi mälu suurus | 96KB (96K x 8) |
| Välisseadmed | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 80-LQFP |
| Ostsillaatori tüüp | Internal |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O arv | 52 |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 12 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROMi suurus | - |
| Täpsem kirjeldus | CPUXV2 MSP430F6xx Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 96KB (96K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12) |
| Andmekonverterid | A/D 5x10b, 2x24b |
| Põhisuurus | 16-Bit |
| Core Processor | CPUXV2 |
| Ühenduvus | I²C, IrDA, LINbus, SCI, SPI, UART/USART |











IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP

IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100LQFP