| Tootja osanumber : | FLA.2E.310.CLAC65 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | LEMO | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CONN CIRC PLUG 10P GOLD SLDR CUP | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | FLA.2E.310.CLAC65(1).pdfFLA.2E.310.CLAC65(2).pdfFLA.2E.310.CLAC65(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | FLA.2E.310.CLAC65 |
|---|---|
| Tootja | LEMO |
| Kirjeldus | CONN CIRC PLUG 10P GOLD SLDR CUP |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | FLA.2E.310.CLAC65(1).pdfFLA.2E.310.CLAC65(2).pdfFLA.2E.310.CLAC65(3).pdf |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder Cup |
| Varjestus | Shielded |
| Shelli suurus, MIL | - |
| Shelli suurus - sisestada | 310 |
| Shell Materjal | Brass |
| Shell Finish | Chrome |
| Seeria | 2E |
| Algmaterjal | Metal |
| Pakk | Bulk |
| Orientatsioon | Keyed |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 200°C |
| Positsioonide arv | 10 |
| Paigaldus tüüp | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Paigaldusfunktsioon | - |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Sisesta materjal | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Omadused | Backshell |
| Kinnitusviis | Push-Pull |
| Praegune hinnang (AMP) | 7A |
| Kontakt materjali | Brass, Bronze |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Gold |
| Pistiku tüüp | Plug, Female Sockets and Male Pins |
| Värv | Silver |
| Kaabli avamine | 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) |
| Baastoote number | FLA.2E |
| Backshell materjal, Plating | Brass, Chrome |
| Taotlused | - |








CONN CIRC PLUG 8P GOLD SLDR CUP

CONN COLLET FLA.1S. - 6.6MM DIA

CONN R/A PLUG COAX PIN SLDER

CONN R/A PLUG COAX PIN SLDER

CONN COAX PLUG R/A 50 OHM SOLDER

CONN R/A PLUG COAX PIN SLDER

CONN COLLET FLA.1S. - 6.6MM DIA

Circular Metal

CONN COLLET

LS90 COAX(50) CHR 5.2mm C