| Tootja osanumber : | DTA123JCAT116 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | LAPIS Semiconductor |
| Varude seisukord : | 285 pcs Stock |
| Kirjeldus : | PNP -100MA -50V DIGITAL TRANSIST |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | DTA123JCAT116(1).pdfDTA123JCAT116(2).pdfDTA123JCAT116(3).pdfDTA123JCAT116(4).pdfDTA123JCAT116(5).pdfDTA123JCAT116(6).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | DTA123JCAT116 |
|---|---|
| Tootja | LAPIS Semiconductor |
| Kirjeldus | PNP -100MA -50V DIGITAL TRANSIST |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 285 pcs |
| Andmelehed | DTA123JCAT116(1).pdfDTA123JCAT116(2).pdfDTA123JCAT116(3).pdfDTA123JCAT116(4).pdfDTA123JCAT116(5).pdfDTA123JCAT116(6).pdf |
| Pinge - koguja emitteri jaotus (max) | 20 V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 250µA, 5mA |
| Transistori tüüp | PNP - Pre-Biased |
| Pakkuja seadme pakett | SST3 |
| Seeria | - |
| Takisti - emitteri alus (R2) | 47 kOhms |
| Takisti - alus (R1) | 2.2 kOhms |
| Võimsus - maks | 200 mW |
| Pakett / kott | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| DC voolu võimendus (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 10mA, 5V |
| Praegune - koguja piiramine (max) | 500nA |
| Praegune - koguja (Ic) (maksimaalne) | 100 mA |
| Baastoote number | DTA123 |







TRANS PREBIAS PNP 200MW UMT3
PNP DIGITAL TRANSISTOR (WITH BUI
PNP -100MA -50V DIGITAL TRANSIST

Transistors - Bipolar (BJT) - Si
PNP, SOT-416, R1R2 LEAK ABSORPTI

TRANS PREBIAS PNP 150MW SOT523
Transistors - Bipolar (BJT) - Si
TRANS DIGITAL PNP 50V 200MW SOT-
PNP, SOT-416, R1R2 LEAK ABSORPTI

TRANS PREBIAS PNP 200MW SOT23