| Tootja osanumber : | 2225Y6300272MXR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 2700PF 630V X7R 2225 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 2225Y6300272MXR(1).pdf2225Y6300272MXR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 2225Y6300272MXR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 2700PF 630V X7R 2225 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 2225Y6300272MXR(1).pdf2225Y6300272MXR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 630V |
| Tolerants | ±20% |
| Paksus (max) | 0.098" (2.50mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) |
| Seeria | FlexiCap™ |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 2225 (5763 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Soft Termination |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 2700 pF |
| Baastoote number | 2225Y |
| Taotlused | Boardflex Sensitive |







CAP CER 2700PF 630V C0G/NP0 2225
CAP CER 2700PF 630V X7R 2225
CAP CER 0.027UF 630V X7R 2225
CAP CER 2700PF 630V X7R 2225
CAP CER 0.027UF 630V X7R 2225
CAP CER 2700PF 630V X7R 2225
CAP CER 0.027UF 630V X7R 2225
CAP CER 2700PF 630V X7R 2225
CAP CER 2700PF 630V C0G/NP0 2225
CAP CER 0.027UF 630V X7R 2225