| Tootja osanumber : | 2225Y0250824JXR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 2225Y0250824JXR(1).pdf2225Y0250824JXR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 2225Y0250824JXR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 2225Y0250824JXR(1).pdf2225Y0250824JXR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 25V |
| Tolerants | ±5% |
| Paksus (max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.224' L x 0.248' W (5.70mm x 6.30mm) |
| Seeria | FlexiCap™ |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 2225 (5763 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Soft Termination |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 0.82 µF |
| Baastoote number | 2225Y |
| Taotlused | Boardflex Sensitive |







CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.082UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.082UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.082UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225
CAP CER 0.82UF 25V X7R 2225