| Tootja osanumber : | 2225Y0250181JFR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 2225Y0250181JFR(1).pdf2225Y0250181JFR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 2225Y0250181JFR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 2225Y0250181JFR(1).pdf2225Y0250181JFR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 25V |
| Tolerants | ±5% |
| Paksus (max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 (1B) |
| Suurus / mõõde | 0.224' L x 0.248' W (5.70mm x 6.30mm) |
| Seeria | FlexiCap™ |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 2225 (5763 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Soft Termination |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 180 pF |
| Baastoote number | 2225Y |
| Taotlused | High Reliability, Boardflex Sensitive |







CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225
CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 2225