| Tootja osanumber : | 2220Y0250272JFR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 2220Y0250272JFR(1).pdf2220Y0250272JFR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 2220Y0250272JFR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 2220Y0250272JFR(1).pdf2220Y0250272JFR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 25V |
| Tolerants | ±5% |
| Paksus (max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 |
| Suurus / mõõde | 0.224' L x 0.197' W (5.70mm x 5.00mm) |
| Seeria | FlexiCap™ |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 2220 (5750 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Soft Termination, High Temperature |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 2700 pF |
| Baastoote number | 2220Y |
| Taotlused | High Reliability, Boardflex Sensitive |







CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220