| Tootja osanumber : | 1812YA250102JXTPY2 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 1000PF 250V X7R 1812 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1812YA250102JXTPY2.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1812YA250102JXTPY2 |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 1000PF 250V X7R 1812 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1812YA250102JXTPY2.pdf |
| Pinge - hinnatud | 250V |
| Tolerants | ±5% |
| Paksus (max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Seeria | FlexiCap™ |
| Hinnangud | X1 |
| Pakett / kott | 1812 (4532 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Soft Termination, High Voltage |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 1000 pF |
| Baastoote number | 1812Y |
| Taotlused | Safety, Boardflex Sensitive |







CAP CER 1000PF 250V X7R 1812

CAP CER MLCC 1812
CAP CER 1000PF 250V X7R 1812

CAP CER MLCC 1812

CAP CER MLCC 1812
CAP CER 1000PF 250V X7R 1812

CAP CER MLCC 1812

CAP CER MLCC 1812

CAP CER MLCC 1812

CAP CER MLCC 1812