| Tootja osanumber : | 1812J5000822KCR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1812J5000822KCR(1).pdf1812J5000822KCR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1812J5000822KCR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1812J5000822KCR(1).pdf1812J5000822KCR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 500V |
| Tolerants | ±10% |
| Paksus (max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 (1B) |
| Suurus / mõõde | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 1812 (4532 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 8200 pF |
| Baastoote number | 1812J |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 500V X7R 1812
CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 500V X7R 1812
CAP CER 8200PF 500V X7R 1812
CAP CER 8200PF 500V X7R 1812
CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812
CAP CER 8200PF 500V C0G/NP0 1812