| Tootja osanumber : | 1812J1000220FAR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1812 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1812J1000220FAR.pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1812J1000220FAR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1812 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1812J1000220FAR.pdf |
| Pinge - hinnatud | 100V |
| Tolerants | ±1% |
| Paksus (max) | 0.098" (2.50mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 (1B) |
| Suurus / mõõde | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Pakett / kott | 1812 (4532 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 22 pF |
| Baastoote number | 1812J |
| Taotlused | Automotive |







CAP CER 0.18UF 100V X7R 1812
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 0.18UF 100V X7R 1812
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 0.18UF 100V X7R 1812
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1812
CAP CER 0.18UF 100V X7R 1812
CAP CER 0.18UF 100V X7R 1812