| Tootja osanumber : | 1210Y6300152KET |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 1500PF 630V X7R 1210 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1210Y6300152KET.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1210Y6300152KET |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 1500PF 630V X7R 1210 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1210Y6300152KET.pdf |
| Pinge - hinnatud | 630V |
| Tolerants | ±10% |
| Paksus (max) | 0.079' (2.00mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | FlexiCap™ |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Pakett / kott | 1210 (3225 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Soft Termination |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 1500 pF |
| Baastoote number | 1210Y |
| Taotlused | Automotive, Boardflex Sensitive |







CAP CER 1500PF 630V C0G/NP0 1210
CAP CER 1500PF 630V C0G/NP0 1210
CAP CER 1500PF 630V X7R 1210
CAP CER 1500PF 630V C0G/NP0 1210
CAP CER 1500PF 630V X7R 1210
CAP CER 1500PF 630V X7R 1210
CAP CER 1500PF 630V X7R 1210
CAP CER 1500PF 630V C0G/NP0 1210
CAP CER 1500PF 630V X7R 1210
CAP CER 1500PF 630V X7R 1210