| Tootja osanumber : | 1210J6300473JXR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1210J6300473JXR(1).pdf1210J6300473JXR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1210J6300473JXR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1210J6300473JXR(1).pdf1210J6300473JXR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 630V |
| Tolerants | ±5% |
| Paksus (max) | 0.079" (2.00mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 1210 (3225 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 0.047 µF |
| Baastoote number | 1210J |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
CAP CER 4700PF 630V X7R 1210
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
CAP CER 4700PF 630V X7R 1210
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
CAP CER 4700PF 630V X7R 1210
CAP CER 4700PF 630V X7R 1210
CAP CER 4700PF 630V X7R 1210