| Tootja osanumber : | 1210J0160222KDT | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 2200PF 16V X7R 1210 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 1210J0160222KDT(1).pdf1210J0160222KDT(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 1210J0160222KDT |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 2200PF 16V X7R 1210 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 1210J0160222KDT(1).pdf1210J0160222KDT(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 16V |
| Tolerants | ±10% |
| Paksus (max) | 0.079' (2.00mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 1210 (3225 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | High Temperature |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 2200 pF |
| Baastoote number | 1210J |
| Taotlused | High Reliability |







CAP CER 2200PF 16V X7R 1210
CAP CER 2200PF 16V C0G/NP0 1210
CAP CER 2200PF 16V C0G/NP0 1210
CAP CER 2200PF 16V X7R 1210
CAP CER 2200PF 16V X7R 1210
CAP CER 2200PF 16V C0G/NP0 1210
CAP CER 2200PF 16V C0G/NP0 1210
CAP CER 2200PF 16V X7R 1210
CAP CER 2200PF 16V X7R 1210
CAP CER 2200PF 16V X7R 1210