| Tootja osanumber : | 0805Y2000161GQT | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 0805Y2000161GQT(1).pdf0805Y2000161GQT(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 0805Y2000161GQT |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 0805Y2000161GQT(1).pdf0805Y2000161GQT(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 200V |
| Tolerants | ±2% |
| Paksus (max) | 0.051" (1.30mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 (1B) |
| Suurus / mõõde | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | FlexiCap™ |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | High Q, Low Loss, Soft Termination |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 160 pF |
| Baastoote number | 0805Y |
| Taotlused | RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive |







CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 16PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 16PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 16PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805
CAP CER 160PF 200V C0G/NP0 0805