| Tootja osanumber : | 0805J2500223JXR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 0805J2500223JXR(1).pdf0805J2500223JXR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 0805J2500223JXR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 0805J2500223JXR(1).pdf0805J2500223JXR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 250V |
| Tolerants | ±5% |
| Paksus (max) | 0.051' (1.30mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X7R |
| Suurus / mõõde | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 0805 (2012 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | - |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 0.022 µF |
| Baastoote number | 0805J |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805