| Tootja osanumber : | 0603J1000101KFR | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Knowles Syfer | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603 | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 0603J1000101KFR(1).pdf0603J1000101KFR(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 0603J1000101KFR |
|---|---|
| Tootja | Knowles Syfer |
| Kirjeldus | CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 0603J1000101KFR(1).pdf0603J1000101KFR(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 100V |
| Tolerants | ±10% |
| Paksus (max) | 0.031' (0.80mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 |
| Suurus / mõõde | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seeria | - |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 0603 (1608 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | High Temperature |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 100 pF |
| Baastoote number | 0603J |
| Taotlused | High Reliability |







CAP CER 100PF 100V X7R 0603
CAP CER 100PF 100V X7R 0603
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 100PF 100V X7R 0603
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 100PF 100V X7R 0603
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 100PF 100V X7R 0603
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603