| Tootja osanumber : | CKC18C512FDGAC7800 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | KC-LINK 1812 5.1NF 1000VDC C0G |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | CKC18C512FDGAC7800(1).pdfCKC18C512FDGAC7800(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | CKC18C512FDGAC7800 |
|---|---|
| Tootja | KEMET |
| Kirjeldus | KC-LINK 1812 5.1NF 1000VDC C0G |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | CKC18C512FDGAC7800(1).pdfCKC18C512FDGAC7800(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 1000V (1kV) |
| Tolerants | ±1% |
| Paksus (max) | 0.055" (1.40mm) |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 |
| Suurus / mõõde | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Seeria | KC-LINK |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 1812 (4532 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Low ESL, High Voltage, High Temperature |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 5100 pF |
| Baastoote number | CKC18C |
| Taotlused | General Purpose |







KC-LINK 1812 5.1NF 650VDC C0G
KC-LINK 1812 5.1NF 1000VDC C0G
KC-LINK 1812 5.1NF 500VDC C0G
KC-LINK 1812 5.1NF 1000VDC C0G
KC-LINK 1812 47NF 650VDC C0G
KC-LINK 1812 5.1NF 500VDC C0G
KC-LINK 1812 5.1NF 650VDC C0G
KC-LINK 1812 5.1NF 650VDC C0G
KC-LINK 1812 5.1NF 500VDC C0G
KC-LINK 1812 5.1NF 500VDC C0G