| Tootja osanumber : | C327C130K3G5TA7301 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 RADIAL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | C327C130K3G5TA7301.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | C327C130K3G5TA7301 |
|---|---|
| Tootja | KEMET |
| Kirjeldus | CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 RADIAL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | C327C130K3G5TA7301.pdf |
| Pinge - hinnatud | 25V |
| Tolerants | ±10% |
| Paksus (max) | - |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 |
| Suurus / mõõde | 0.200' L x 0.125' W (5.08mm x 3.18mm) |
| Seeria | GoldMax 300 Comm C0G |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Radial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Plii stiil | Formed Leads - Kinked |
| Juhtiv vahemaa | 0.200' (5.08mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.320' (8.13mm) |
| Omadused | Low ESL |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 13 pF |
| Baastoote number | C327C |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER RAD 13PF 250V C0G 10%
CAP CER 13PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 13PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 130PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 130PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER RAD 13PF 250V C0G 5%
CAP CER 13PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER RAD 13PF 25V C0G 10%
CAP CER RAD 13PF 25V C0G 5%
CAP CER 130PF 250V C0G/NP0 RAD