| Tootja osanumber : | C326C912K2G5TA7301 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 9100PF 200V C0G/NP0 RAD |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | C326C912K2G5TA7301.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | C326C912K2G5TA7301 |
|---|---|
| Tootja | KEMET |
| Kirjeldus | CAP CER 9100PF 200V C0G/NP0 RAD |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | C326C912K2G5TA7301.pdf |
| Pinge - hinnatud | 200V |
| Tolerants | ±10% |
| Paksus (max) | - |
| Temperatuuri koefitsient | C0G, NP0 |
| Suurus / mõõde | 0.200' L x 0.125' W (5.08mm x 3.18mm) |
| Seeria | GoldMax 300 Comm C0G |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | Radial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Plii stiil | Formed Leads - Kinked |
| Juhtiv vahemaa | 0.100' (2.54mm) |
| Kõrgus - istutatud (max) | 0.300' (7.62mm) |
| Omadused | Low ESL |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 9100 pF |
| Baastoote number | C326C |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER RAD 9.1NF 25V C0G 10%
CAP CER 9100PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 9.1PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 9100PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 9.1NF 200V C0G 10%
CAP CER RAD 9.1NF 250V C0G 10%
CAP CER 9100PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 9100PF 25V C0G/NP0 RAD
CAP CER 9100PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 9100PF 25V C0G/NP0 RAD