| Tootja osanumber : | C1210C271F3HAC7800 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 270PF 25V X8R 1210 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | C1210C271F3HAC7800(1).pdfC1210C271F3HAC7800(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | C1210C271F3HAC7800 |
|---|---|
| Tootja | KEMET |
| Kirjeldus | CAP CER 270PF 25V X8R 1210 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | C1210C271F3HAC7800(1).pdfC1210C271F3HAC7800(2).pdf |
| Pinge - hinnatud | 25V |
| Tolerants | ±1% |
| Paksus (max) | 0.035" (0.88mm) |
| Temperatuuri koefitsient | X8R |
| Suurus / mõõde | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seeria | SMD Comm X8R HT150C |
| Hinnangud | - |
| Pakett / kott | 1210 (3225 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Low ESL, High Temperature |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 270 pF |
| Baastoote number | C1210C |
| Taotlused | General Purpose |







CAP CER 1210 270PF 100V ULTRA ST
CAP CER 1210 27PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 270PF 50V NP0 1210
CAP CER 1210 27PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 1210 270PF 25V ULTRA STA
CAP CER 270PF 16V X8R 1210
CAP CER 270PF 100V X8R 1210
CAP CER 270PF 50V NP0 1210
CAP CER 27PF 10V X8R 1210
CAP CER 1210 270PF 16V ULTRA STA