| Tootja osanumber : | C0603C222F5JACAUTO |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP CER 2200PF 50V U2J 0603 |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | C0603C222F5JACAUTO.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | C0603C222F5JACAUTO |
|---|---|
| Tootja | KEMET |
| Kirjeldus | CAP CER 2200PF 50V U2J 0603 |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | C0603C222F5JACAUTO.pdf |
| Pinge - hinnatud | 50V |
| Tolerants | ±1% |
| Paksus (max) | 0.034" (0.87mm) |
| Temperatuuri koefitsient | U2J |
| Suurus / mõõde | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seeria | SMD Auto U2J |
| Hinnangud | AEC-Q200 |
| Pakett / kott | 0603 (1608 Metric) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount, MLCC |
| Plii stiil | - |
| Juhtiv vahemaa | - |
| Kõrgus - istutatud (max) | - |
| Omadused | Low ESL, Low Dissipation Factor |
| Ebaõnnestumise määr | - |
| Mahtuvus | 2200 pF |
| Baastoote number | C0603C |
| Taotlused | Automotive |







CAP CER 0603 2.2NF 10V ULTRA STA
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 2200PF 10V U2J 0603
CAP CER 2200PF 50V U2J 0603
CAP CER 2200PF 50V NP0 0603
CAP CER 2200PF 10V X8R 0603

CAP CER 0603
CAP CER 2200PF 10V U2J 0603
CAP CER 2200PF 100V NP0 0603