| Tootja osanumber : | ALS81U163NJ200 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ALS81U163NJ200.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ALS81U163NJ200 |
|---|---|
| Tootja | KEMET |
| Kirjeldus | CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ALS81U163NJ200.pdf |
| Pinge - hinnatud | 200 V |
| Tolerants | ±20% |
| Maapealne pindala maa suurus | - |
| Suurus / mõõde | 3.031" Dia (77.00mm) |
| Seeria | ALS81 |
| Ripple Current @ madala sagedusega | 16.2 A @ 100 Hz |
| Ripple Current @ Kõrge sagedusega | 20.5 A @ 10 kHz |
| Hinnangud | - |
| Polarisatsioon | Polar |
| Pakett / kott | Radial, Can - Screw Terminals |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Paigaldus tüüp | Chassis Mount |
| Eluaeg @ Temp. | 9000 Hrs @ 105°C |
| Juhtiv vahemaa | 1.252" (31.80mm) |
| Impedants | 19 mOhms |
| Kõrgus - istutatud (max) | 4.606" (117.00mm) |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | 25mOhm @ 100Hz |
| Mahtuvus | 16000 µF |
| Baastoote number | ALS81U |
| Taotlused | General Purpose |







CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW
CAP ALUM 13000UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 200000UF 20% 40V SCREW
CAP ALUM 16000UF 20% 250V SCREW
CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW
CAP ALUM 180000UF 20% 63V SCREW
CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW
CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW
CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW