| Tootja osanumber : | ALS71G912NP400 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CAP ALUM 9100UF 20% 400V SCREW |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | ALS71G912NP400.pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | ALS71G912NP400 |
|---|---|
| Tootja | KEMET |
| Kirjeldus | CAP ALUM 9100UF 20% 400V SCREW |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | ALS71G912NP400.pdf |
| Pinge - hinnatud | 400 V |
| Tolerants | ±20% |
| Maapealne pindala maa suurus | - |
| Suurus / mõõde | 3.031" Dia (77.00mm) |
| Seeria | ALS71 |
| Ripple Current @ madala sagedusega | 18.8 A @ 100 Hz |
| Ripple Current @ Kõrge sagedusega | 26.1 A @ 10 kHz |
| Hinnangud | - |
| Polarisatsioon | Polar |
| Pakett / kott | Radial, Can - Screw Terminals |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Chassis Mount |
| Eluaeg @ Temp. | 20000 Hrs @ 85°C |
| Juhtiv vahemaa | 1.252" (31.80mm) |
| Impedants | 16 mOhms |
| Kõrgus - istutatud (max) | 5.827" (148.00mm) |
| ESR (samaväärse seeria takistus) | 24mOhm @ 100Hz |
| Mahtuvus | 9100 µF |
| Baastoote number | ALS71G |
| Taotlused | General Purpose |







CAP ALUM 75000UF 20% 100V SCREW
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
CAP ALUM 7500UF 20% 500V SCREW
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
CAP ALUM 9100UF 20% 450V SCREW
CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW
CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW
CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW
CAP ALUM 9100UF 20% 500V SCREW