| Tootja osanumber : | IRFP141 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS mittevastav |
| Tootja / bränd : | Harris Corporation |
| Varude seisukord : | 288 pcs Stock |
| Kirjeldus : | N-CHANNEL POWER MOSFET |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | IRFP141 |
|---|---|
| Tootja | |
| Kirjeldus | N-CHANNEL POWER MOSFET |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS mittevastav |
| Saadaval olev kogus | 288 pcs |
| Andmelehed | |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (max) | ±20V |
| Tehnoloogia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pakkuja seadme pakett | TO-247 |
| Seeria | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 77mOhm @ 19A, 10V |
| Voolukatkestus (max) | 180W (Tc) |
| Pakett / kott | TO-247-3 |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Sisendvõimsus (Ciss) (max) @ Vds | 1275 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 59 nC @ 10 V |
| FET tüüp | N-Channel |
| FET funktsioon | - |
| Ajami pinge (max rds on, min rds on) | 10V |
| Vooluallikas (Vdss) | 80 V |
| Jooksev - pidev äravool (Id) @ 25 ° C | 31A (Tc) |







MOSFET N-CH 100V 41A TO-247AC
MOSFET N-CH 100V 33A TO-247AC
LaosMOSFET N-CH 100V 31A TO247-3
MOSFET N-CH 100V 31A TO-247AC

MOSFET N-CH 100V 41A TO247-3

N-CHANNEL POWER MOSFET
MOSFET N-CH 100V 41A TO247-3
MOSFET N-CH 100V 43A TO3PN

N-CHANNEL POWER MOSFET
MOSFET N-CH 100V 33A TO-247AC
Laos