| Tootja osanumber : | DF65-7P-1.7V(21) |
|---|---|
| RoHSi staatus : | RoHS vastavus |
| Tootja / bränd : | Hirose |
| Varude seisukord : | 7670 pcs Stock |
| Kirjeldus : | CONN HEADER SMD 7POS 1.7MM |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | DF65-7P-1.7V(21) |
|---|---|
| Tootja | Hirose |
| Kirjeldus | CONN HEADER SMD 7POS 1.7MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | RoHS vastavus |
| Saadaval olev kogus | 7670 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge reiting | - |
| Lõpetamine | Solder |
| Stiil | Board to Cable/Wire |
| Varjuline | Shrouded - 3 Wall |
| Seeria | DF65 |
| Ristade vahe - paaritus | - |
| Pitch - paaritamine | 0.067' (1.70mm) |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Üldine kontaktpikkus | - |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Ridade arv | 1 |
| Laaditud positsioonide arv | All |
| Positsioonide arv | 7 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Materjali süttivuse hinnang | UL94 V-0 |
| Matingi virnastajad | - |
| Isolatsioonimaterjal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatsiooni kõrgus | 0.065' (1.65mm) |
| Isolatsiooni värv | Black |
| Ingress Protection | - |
| Omadused | Solder Retention |
| Kinnitusviis | Latch Lock |
| Praegune hinnang (AMP) | - |
| Kontakttekst | Male Blade |
| Võta ühendust kujuga | Rectangular |
| Kontakt materjali | Brass |
| Pikkus - postitus | - |
| Kontakt pikkus - paaritamine | - |
| Kontakt Finish Thickness - postitus | - |
| Kontakt viimistluse paksus - paaritus | - |
| Kontakt Finish - Postitus | Tin |
| Kontakt Finish - Paaritamine | Tin |
| Pistiku tüüp | Header |
| Baastoote number | DF65 |
| Taotlused | - |







CONN HEADER SMD 6POS 1.7MM

CONN HEADER SMD

RS DF6504FP000/JG107 60A CON 4P5
CONN RCPT HSG 7POS 1.70MM

CONN HEADER SMD
CONN RCPT HSG 5POS 1.70MM

CONN HEADER SMD

CONN HDR 1.7MM SMD TIN 7POS

DF6504FR000
CONN RCPT HSG 6POS 1.70MM