| Tootja osanumber : | 155-31202 | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | HellermannTyton | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 6.42" | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 155-31202(1).pdf155-31202(2).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 155-31202 |
|---|---|
| Tootja | HellermannTyton |
| Kirjeldus | CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 6.42" |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 155-31202(1).pdf155-31202(2).pdf |
| Traat / kaabli tüübi tüüp | Standard, Locking |
| Laius | 0.181' (4.60mm) |
| Tõmbetugevus | 50 lbs (22.68 kg) |
| Säilitamise / jahutamise temperatuur | - |
| Säilitamise algus | - |
| Säilitusaeg | - |
| Seeria | - |
| Pakk | Bag |
| Paigaldus tüüp | Swivel Clip Mount |
| Materjal | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Pikkus - ligikaudne | 6.5' |
| Pikkus - tegelik | 0.535' (163.00mm, 6.42') |
| Omadused | Heat Stabilized |
| Värv | Black |
| Kimbu läbimõõt | 1.38' (35.00mm) |
| Baastoote number | 155-31 |







CBL CLIP BLACK FIR TREE
CONNECTOR CLIP; HOLE DIA. 6.5-7.
CBL TIE LOCKING BLK 18LBS 3.93"
CBL CLIP BUNDLING BLACK FIR TREE
CBL CLIP BUNDLING BLACK CONN MNT

CBL TIE LOCKING BLK 18LBS 3.93"
CBL CLIP BLACK FIR TREE

CBL CLIP BLACK FIR TREE
CBL CLIP BUNDLING BLACK FIR TREE
STANDOFF STUD MNT 5MM 6.3"L BLK