| Tootja osanumber : | FLHTF400A230 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Hammond Manufacturing |
| Varude seisukord : | 5 pcs Stock |
| Kirjeldus : | FAN HEATER 400W 240V 7.5X4X5.3" |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | FLHTF400A230(1).pdfFLHTF400A230(2).pdfFLHTF400A230(3).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | FLHTF400A230 |
|---|---|
| Tootja | Hammond Manufacturing |
| Kirjeldus | FAN HEATER 400W 240V 7.5X4X5.3" |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 5 pcs |
| Andmelehed | FLHTF400A230(1).pdfFLHTF400A230(2).pdfFLHTF400A230(3).pdf |
| Kaal | 3 lbs (1.4 kg) |
| Pinge - sisend | 240VAC |
| Tüüp | Heating Unit |
| Spetsifikatsioonid | Heater, 400W |
| Suurus / mõõde | 5.30' L x 4.00' W x 7.50' H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm) |
| Saatmise info | Shipped from Digi-Key |
| Seeria | FLHTF |
| Pakk | Box |
| Baastoote number | FLHTF400 |







HOOK-UP STRND 12AWG 600V WHITE
PDFRFQ
HOOK-UP STRND 14AWG 600V BLACK
PDFRFQFAN HEATER 125W 240V 5.5X4X5.3"
FAN HEATER 800W 240V 7.5X4X5.3"
FAN HEATER 125W 120V 5.5X4X5.3"
Replacement for Harley Davidson
FAN HEATER 800W 120V 7.5X4X5.3"
FAN HEATER 400W 120V 7.5X4X5.3"
FAN HEATER 200W 240V 5.5X4X5.3"
FAN HEATER 200W 120V 5.5X4X5.3"