| Tootja osanumber : | P4KE110A |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Hamlin / Littelfuse |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AL |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | P4KE110A(1).pdfP4KE110A(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | P4KE110A |
|---|---|
| Tootja | Hamlin / Littelfuse |
| Kirjeldus | TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AL |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | P4KE110A(1).pdfP4KE110A(2).pdf |
| Pinge - tagurdamine (tüüp) | 94V |
| Pinge - kinnitus (max) @ Ipp | 152V |
| Pinge - jaotus (min) | 105V |
| Ühesuunalised kanalid | 1 |
| Tüüp | Zener |
| Pakkuja seadme pakett | DO-204AL (DO-41) |
| Seeria | P4KE |
| Toiteliini kaitse | No |
| Võimsus - Peak pulss | 400W |
| Pakett / kott | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) | 2.7A |
| Mahtuvus @ sagedus | - |
| Baastoote number | P4KE110 |
| Taotlused | General Purpose |







TVS DIODE 94VWM 159.6VC DO204AL
TVS DIODE 8.92VWM 16.2VC DO204AL
PDFRFQTVS DIODE 94V 152V DO204AL
TVS DIODE, DO-15, 99.00V .. 121.
TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AL
TVS DO-15 94V 400W UNI
TVS DIODE 94V 152V DO204AL
TVS DIODE 89.2VWM 152VC DO41
TVS DIODE 94V 152V DO204AL
TVS DIODE 94VWM 159.6VC DO204AL