| Tootja osanumber : | 0JTD008.T |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Hamlin / Littelfuse |
| Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/300VDC |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | 0JTD008.T(1).pdf0JTD008.T(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 0JTD008.T |
|---|---|
| Tootja | Hamlin / Littelfuse |
| Kirjeldus | FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/300VDC |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | 0JTD008.T(1).pdf0JTD008.T(2).pdf |
| Pinge reiting - DC | 300 V |
| Pinge reiting - AC | 600 V |
| Suurus / mõõde | 0.811' Dia x 2.252' L (20.60mm x 57.20mm) |
| Seeria | POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD |
| Reaktsiooniaeg | Slow Blow |
| Pakett / kott | Cartridge, Non-Standard |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | - |
| Paigaldus tüüp | Requires Holder |
| Kaitsmete tüüp | Cartridge |
| Omadused | - |
| Praegune hinnang (AMP) | 8A |
| Klass | J |
| Ribavõimsus @ Rated Voltage | 200kA AC, 20kA DC |
| Kinnitusagentuur | CE, CSA, UL |
| Taotlused | Transformer Protection |








FUSE CARTRIDGE 5A 600VAC/300VDC

FUSE CARTRIDGE 6A 600VAC/300VDC
FUSE CARTRIDGE 7A 600VAC/300VDC

FUSE CARTRIDGE 6A 600VAC/300VDC

FUSE CARTRIDGE 9A 600VAC/300VDC

FUSE CARTRIDGE 9A 600VAC/300VDC

FUSE CARTRIDGE 7A 600VAC/300VDC

FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC

FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/300VDC

FUSE CRTRDGE 1.5A 600VAC/300VDC