| Tootja osanumber : | FDA2-R17251QBKW3F-L | RoHSi staatus : | |
|---|---|---|---|
| Tootja / bränd : | Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp. | Varude seisukord : | - |
| Kirjeldus : | FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE | Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | FDA2-R17251QBKW3F-L(1).pdfFDA2-R17251QBKW3F-L(2).pdfFDA2-R17251QBKW3F-L(3).pdf | Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | FDA2-R17251QBKW3F-L |
|---|---|
| Tootja | Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp. |
| Kirjeldus | FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | Laos |
| Andmelehed | FDA2-R17251QBKW3F-L(1).pdfFDA2-R17251QBKW3F-L(2).pdfFDA2-R17251QBKW3F-L(3).pdf |
| Laius | 51.00mm |
| Kaal | 2.5 lbs (1.1 kg) |
| Pinge vahemik | - |
| Pinge - hinnatud | 230VAC |
| Lõpetamine | 2 Wire Leads |
| Staatiline surve | 0.787 in H2O (196.0 Pa) |
| Suurus / mõõde | Round - 172mm Dia |
| Seeria | HPLC, FDA2-R17251 |
| RPM | 3300 RPM |
| Võimsus (W) | 26.00W |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Müra | 61.0dB(A) |
| Materjal - raami | Aluminum |
| Materjal - tera | Plastic |
| Eluaeg @ Temp. | 100000 Hrs @ 25°C |
| Ingress Protection | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| Omadused | - |
| Ventilaatori tüüp | Tubeaxial |
| Praegune hinnang (AMP) | 0.110A |
| Kandev tüüp | Ball |
| Baastoote number | FDA2-R17251 |
| Kinnitusagentuur | CE, TUV, UL |
| Õhuvool | 270.0 CFM (7.56m³/min) |







FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM