| Tootja osanumber : | 74ACT151SJX |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | Fairchild/ON Semiconductor |
| Varude seisukord : | 2000 pcs Stock |
| Kirjeldus : | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOP |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | 74ACT151SJX |
|---|---|
| Tootja | Fairchild/ON Semiconductor |
| Kirjeldus | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOP |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 2000 pcs |
| Andmelehed | |
| Pingeallika allikas | Single Supply |
| Pinge - varustus | 4.5V ~ 5.5V |
| Tüüp | Multiplexer |
| Pakkuja seadme pakett | 16-SOP |
| Seeria | 74ACT |
| Pakett / kott | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Pakk | Bulk |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Iseseisvad ahelad | 1 |
| Praegune - väljund kõrge, madal | 24mA, 24mA |
| Ringkonnakoht | 1 x 8:1 |
| Baastoote number | 74ACT151 |







MULTIPLEXER DUAL 4IN HS 16TSSOP
LaosMULTIPLEXER DUAL 4IN HS 16TSSOP
LaosIC MULTIPLEXER 2 X 4:1 16SOIC
IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOIC
MULTIPLEXER DGTL 8IN HS 16SOIC
LaosMULTIPLEXER DGTL 8IN HS 16SOP
LaosMULTIPLEXER DGTL 8IN HS 16SOP
LaosMULTIPLEXER DUAL 4INPUT 16SOIC
LaosIC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOP
IC MULTIPLEXER 2 X 4:1 16TSSOP