| Tootja osanumber : | B72214S0350K551 |
|---|---|
| RoHSi staatus : | |
| Tootja / bränd : | EPCOS |
| Varude seisukord : | 4605 pcs Stock |
| Kirjeldus : | VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM |
| Laev alates : | Hongkong |
| Andmelehed : | B72214S0350K551(1).pdfB72214S0350K551(2).pdf |
| Saadetise tee : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Osa nr | B72214S0350K551 |
|---|---|
| Tootja | EPCOS |
| Kirjeldus | VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM |
| Lead Free status / RoHS staatus | |
| Saadaval olev kogus | 4605 pcs |
| Andmelehed | B72214S0350K551(1).pdfB72214S0350K551(2).pdf |
| Varistori pinge (tüüp) | 56 V |
| Varistori pinge (min) | 50.4 V |
| Varistori pinge (max) | 61.6 V |
| Seeria | StandarD |
| Pakett / kott | Disc 14mm |
| Pakk | Tape & Reel (TR) |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Ahelate arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Maksimaalsed DC-voltid | 45 V |
| Maksimaalsed vahelduvvoolud | 35 V |
| Energia | 10J |
| Praegune - Surge | 1 kA |
| Mahtuvus @ sagedus | 4200 pF @ 1 kHz |
| Baastoote number | B72214S |








14MM, 350VAC, 10%, STANDARD

14MM, 320VAC, 10%, STANDARD
VARISTOR DISC 14MM

14MM, 350VAC, 10%, STANDARD
VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM

14MM, 350VAC, 10%, STANDARD
VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM

14MM, 350VAC, 10%, STANDARD